درباره ما

درباره ما

گروه تولیدی میگُلی

13 سال سابقه فعالیت
درباره ما

گروه تولیدی میگُلی

شرکت برج سازان میگُلی درسال 1386 با بیش از یک دهه تجربه در عرصه تولید صنایع ساختمانی تاسیس شد و با هدف ارائه محصولات با کیفیت مطابق استانداردهای ملی و جهانی به بهره برداری رسید و به عنوان یکی از پیشگامان تولید تیرچه بتنی، با بکارگیری کادر فنی و مجرب،بزرگترین تولید کننده تیرچه در سطح کشور می باشد.


پس از گذشت مدت زمان کوتاهی از تولید تیرچه در راستای استاندارد سازی سقف سبک و بنا بر نیاز انبوه سازان و ساختمان سازان دومین واحد تولیدی را در سال 1392 در زمینه فوم های سقفی پلی استایرن استاندارد (بلوک سقفی) و در راستای نیازهای مبرم مشتریان در رابطه با تکمیل نمودن متریال مورد استفاده در اجرای ساختمان در اجرای سقف های بتنی فوق استاندارد راه اندازی گردید.


هر دو شرکت با برند گروه تولیدی میگُلی برای تکمیل نمودن متریال مورد نیاز یک سقف استاندارد از جانب شرکت میگُلی و با مدیریت آقای علی اشرف نژاد میگُلی راه اندازی شد و با اشتغال زایی برایبیش از 120 نفر بصورت مستقیم و 200 نفر بصورت غیر مستقیم در طی 13 سال گذشته با فروش محصولات خود در استان های فارس، تهران، خوزستان، کهکیلویه و بویراحمد (یاسوج)، کرمانشاه (سر پل ذهاب)، هرمزگان، بوشهر و جنوب ایران (کیش، قشم، خارک، عسلویه، گناوه و کنگان) مشغول به فعالیت می باشد. همچنین این واحد تولیدی در صدد مکانیزه کردن فرایند تولید تیرچه برای اولین بار در سطح کشور می باشد.


علی رغم هزینه های بالای تولید در ایران عزیز با سابقه تولید چندین و چند ساله و با چشم انداز توسعه و اشتغال زایی همچنان با افتخار در تولید با کیفیت ترین محصولات گام بر میداریم.